Zadzwoń

+48 91 85 23 923

+48 668 223 667

Przewozy
osób

Linia regularna

Szczecin Berlineks Berlin

Berlineks

Przewozy osób

Firma Berlineks  sp.j to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami ,która już 2007 roku zajmuje się świadczeniem usług transportu na lini Szczecin-Berlin.

Oferujemy transport grupowy nowoczesnymi autobusami marki Mercedes, VOLVO spełniającymi wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki bogatemu wyposażeniu naszych busów, podróże na trasie Szczecin-Berlin oraz Berlin-Szczecin upływają naszym pasażerom zawsze w przyjemnej, komfortowej atmosferze

Najwyższą wartością naszej firmy jest klient. Każde działanie firmy Berlineks jest skierowane na jak największe zadowolenie osób, które mamy przyjemność wozić ze Szczecina do Berlina i z powrotem.

Oferując usługi transportowe – autobusy Szczecin-Berlin i angażując się w inne trasy, możemy osiągnąć cel nadrzędny naszej firmy, jakim jest komfortowy i przyjemny przewóz pasażerów.

Ceny naszych usług są stałe. Promocje dotyczą studentów i dzieci oraz Szczecińskiej Karty Rodziny i Seniora.

Firma Berlineks w zakresie przewozu autobusami, podejmuje się także realizacji zleceń zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Skorzystanie z naszych usług w transporcie autobusami linii Szczecin-Berlin i Berlin-Szczecin będzie dla Państwa zawsze przyjemnym i miłym przeżyciem.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Z nami będą Państwo zawsze bezpiecznie i na czas!

BERLINeks

K. Kacprzak, R. Sulewski Spółka Jawna
70-035 Szczecin, ul. Kolumba 1
Tel. 668 223 667, 600 701 887
NIP 8512998997, REGON 320302756


Oferta

Wyjazdy indywidualne

Przewóz dzieci

Dla firm

Zarezerwuj

swój

przejazd

przy płatnościach online!